Klimatizácie do kancelárie a administratívnych priestorov

a z kancelárie sa vám nebude chcieť odísť
Klimatizace do kanceláří

Ako vyzerá ideálna teplota v práci? Dobrá nálada, výkonní zamestnanci a pozitívne bilancie vášho podnikania.

Vzduchotechnika nemusí byť strašiak na firemnej budove. Dávame si záležať na celkovom dojme. Čo sa iným firmám nechce robiť, Encofa zariadi bez kvapky potu. Nech to proste dobre vyzerá.

    • Očakávajte individuálny a ľudský prístup
    • Nechajte sa prekvapiť hladkým priebehom inštalácie vzduchotechniky
    • Prídeme, urobíme, upraceme.. dovidenia pri servise!

Gino Park Palace - hotel a reštaurácia v historickej budove, kam sa každý hosť rád vracia aj vďaka komfortnej teplote

V lete na dovolenku? Jedine do hotela, kde vám bude cez deň aj v noci tak akurát. Majitelia Gino Park Palace moc dobre vedeli, čo potrebuje ich klientela. Spoločne sme navrhli ideálne riešenie pre túto krásnu historickú budovu a stavili na LG VRV, LG FM, spolu 120kW.

Výzvou bolo vedenie trás klimatizácie, na ich maskovanie sme použili falošné trámy vyrobené na zákazku v danej farbe. Výsledok citlivo doplnil interiér a ducha miesta. Aj vďaka premyslenej inštalácii sme tak dosiahli maximálnu autenticitu.

Reštaurácia Elite N.Dca - s teplom a výparmi z varena sme zatočili rýchlou inštaláciou klimatizácie

Na vychutnanie si dobrého jedla je potrebný dobre naladený kuchár a aj dobre naladený hosť. Spokojnosť oboch sme zaistili inštaláciou klimatizácie Carrier parapené 12kW.

Zamestnancom sa lepšie pracuje a hosťom o to viac chutí. V lete si každý gurmán môže vychutnať kvalitnú gastronómiu na hrejivej slnečnej terase a tiež v chladivom interéri reštaurácie. Klimatizácie súčasne nenápadne dopĺňajú štýlový interiér.

Reštaurácia Dubno - ako sme v lete zachránili chuť vychladeného Aperolu

Kvôli oknám orientovaným na juh sa v lete stávala Reštaurácia Dubno nie tak úplne komfortným miestom, na ktorom by ste si schuti vypili svoj obľúbený koktejl. Raz a navždy sme to ale zmenili! Ideálnu teplotu v reštaurácii aj salónikoch od teraz strážia klimatizácie Carrier 4 x 6,6kW.

V lete vás v reštaurácii privíta opojný chládok, v zime vám potom teplo z klimatizácie prehreje aj skrehnuté palce na nohách. Klimatizácie Carrier totiž hravo zvládajú aj kúrenie.

Rýchlosť servisu:

Nebojte sa, že vám inštalácia zasiahne do pracovného dňa. Keď si tľapneme, zaistíme miesto činu - zakryjeme, nainštalujeme, upraceme. Do 24 hodín sme preč.

Špecializácia:

Sme mladá firma, ktorú založili dvaja kamaráti. Obaja začínali ako inštalatéri klimatizácií. Vyšlú k vám obchodníka a montéra v jednom, ktorý rozumie situácii od piky

99% spokojnosť:

Naceňujeme na euro presne. Nebojíme sa náročnejších riešení. Na nikoho netlačíme, v kľude sa rozhodnite o osude vzduchu vo vašej firme

Celkový dojem:

Vďaka stratégii vo firme chápeme súvislosti a ponúkame komplexné riešenia s dôrazom na celkový dojem a vzhľad vzduchotechniky aj zvonku budovy

Mám záujem o klimatizáciu - Administratívne priestory

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte:
+421 911 109 709
Napište:
klimatizacie@apen.sk
Alebo

Ochrana osobných údajov

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov