Novinky z chladivého raja

Schválne, tiež veríte týmto 5 mýtom o klimatizáciách?

Niekto verí na strašidlá pod posteľou a niekto na..., ako ste na tom vy?

Predsudky a dohady sa nevyhli ani nášmu remeslu. Hlučnosť, škaredý design, žrút energie... Klimatizácie montujeme a dodávame už dosť veľa rokov na to, aby sme vedeli, kde je pravda a kde nepochopenie.

Čítať viac

Klimatizácie Samsung – nechajte sa inšpirovať

Inšpirovať svet inovatívnymi technológiami. To je hlavné poslanie spoločnosti Samsung. A absolútne sa ho drží aj v prípade klimatizácií. Tie firma vyrába už od roku 1980. Od tej doby ponúka veľké množstvo klimatizačných jednotiek pre vašu malú domácnosť a taktiež do veľkých firiem.

Čítať viac

Klimatizácie Toshiba – kus pre každého

Japonská spoločnosť Toshiba prináša inovatívne technologické riešenia už od svojho vzniku v roku 1875. Prvú klimatizáciu predstavila v roku 1953 a od tej doby na trh priniesila obrovské množstvo kvalitných klimatizačných jednotiek.

Čítať viac

Svet klimatizácií LG

Túžite mať klimatizáciu, ktorá už nebude len škaredou bedňou na stene? Chcete mať doma príjemné ovzdušie, ale nechcete si kvôli tomu kaziť interiér? Potom skúste preskúmať ponuku klimatizácií od firmy LG.

Čítať viac

Často kladené otázky (FAQ)

Alebo odpovedáme na najčastejšie otázky spojené s nákupom klimatizácií a s ich následnou prevádzkou. Možno odpovieme aj na tú vašu.

Čítať viac

Funkcie klimatizácie

Vývoj nezastavíš - o tom, ako klimatizácie už nielen klimatizujú

Vašu novú klimatizáciu môžete pokojne využívať celý rok. Keď si vyberiete tú pravú, už s ňou nebudete musieť len klimatizovať. Viete ako tú vašu využiť naplno?

Čítať viac

Kam s klimatizáciou?

Typov klimatizácií je nespočetné množstvo. Do každého interiéru sa hodí iná. Viete, ktorú kam je ideálne použiť? Pripravili sme pre vás zoznam všetkých typov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Čítať viac

Ako si správne vybrať klimatizáciu

Leto sa blíži a klimatizácia bude čoskoro vašim obľúbeným pomocníkom. Vyberať je však treba s rozumom. Ale nebojte sa, stačí sa držať niekoľkých jednoduchých rád a výber zvládnete ľavou zadnou.

Čítať viac

Čo potrebujete vedieť o klimatizáciách

Kto sa má vyznať v tom množstve klimatizácií?! S nami bez problémov aj vy. A my vám s tým radi pomôžeme. Prezradíme vám, čo všetko by ste mali o klimatizáciách vedieť.

Čítať viac