Klimatizácie pre najcool firmy

Horúčava pri práci je zlým snom mnohých zamestnancov. Namiesto podávania tých najlepších výkonov sa totiž veľmi ľahko začnete sústrediť na kropej potu, ktorá vám steká po čele. A výsledky sú tie tam. Vytvorte vo firme ideálnu teplotu v ktoromkoľvek ročnom období vďaka klimatizácii. Poradíme vám to najlepšie riešenie, postaráme sa o montáž a odpovieme na všetky vaše otázky.

Administratívne priestory - vytvorte ideálnu pracovnú klímu

Prečo ste prišli na stránky s klimatizáciou na jeseň? Pretože ste múdri a viete, že klimatizáciu od APENU začnete využívať do pár dní a potom už po celý rok! (Áno, klimatizácie vedia vzduch aj ohriať, čistiť a zvlhčovať.) Nechajte si od nás urobiť nacenenie na korunu presne.

Plánujete hviezdnu budúcnosť pre vašu firmu? Doprajte jej optimálnu teplotu za každého podnebia! Inštaláciou klimatizácie nijako neovplyvníte prevádzku vašej haly alebo kancelárie.

Priemyselné haly - ochráňte vaše drahé prístroje

Leto končí, ale čo nevidieť bude späť. Neunáhlite sa pri výbere klimatizácie do priemyselnej haly. Čo nevyužijete v zime, v júni ako keby ste našli. Vďaka 5-ročnej záruke si nemusíte robiť ťažkú hlavu s pár mesiacmi nižšej prevádzky. Kto nič nerobí, nič nepokazí. Preto sme poistení proti škodám na majetku do výšky 10 miliónov.

Serverovne a špecifické objekty - nech výkyvy počasia neovplyvnia krivku rastu vašej firmy

Vedeli ste, že najideálnejšie miesto pre umiestnenie serveru je chladnička? To by ale bola drahá sranda! Vyberte si v APEN klimatizáciu od renomovaného výrobcu s úsporným riešením presne pre vašu situáciu. V prípade havárie či poruchy, vyšleme servisný tím na tím na zavolanie do 24 hod.. Náhradné diely máme vždy na sklade.

Máte v hale solárne panely? Poháňajte nimi vašu klimatizáciu a ušetrite peniaze aj životné prostredie.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov