Čistenie a údržba

V lete sa klimatizácia stáva naším najlepších priateľom, ale iba vtedy, ak ju pravidelne servisujeme. Pravidelný servis je dôležitý nie len kvôli dlhšej životnosti, ale najmä pre zachovanie efektívnosti. Vďaka tomu sa šikovný pomocník nezmení na zdroj baktérií a plesní, ktoré budete vdychovať do svojich pľúc. Zanedbaný servis môže viesť k vážnym problémom! Nezabúdajte preto na pravidelnú údržbu vašeho zariadenia. Zdravie a bezpečnosť sú predsa na prvom mieste

Servisná prehliadka klimatizácie by sa mala vykonať, v prípade rezidenčných klimatizácií, minimálne raz za rok. Komerčné klimatizácie, ktoré fungujú v znečistenom prostredí je vhodné čistiť dvakrát alebo aj viackrát za rok, podľa miery znečisteného prostredia. 

Pravidelná prehliadka klimatizácie zahŕňa kontrolu vnútornej aj vonkajšej jednotky, vyčistenie filtrov, výparníkov pri ventilátoroch, kontrolu elektroniky, dotiahnutie všetkých skrutiek a tiež kontrolu tesnosti okruhov a množstva chladiva. Súčasťou servisnej prehliadky nie je diagnostika závady, odstránenie závad, ktoré si vyžadujú náhradné diely, revízia a zápis do evidenčnej knihy.

Potrebujete údržbu? Stačí zavolať na číslo +421 949 308 338 a my sa o všetko postaráme.

Online kalkulačka

alebo koľko vás to bude stáť


Počet splitových jednotiek

Počet multisplitových jednotiek 
(vzorový multisplit má 3 vnútorné jednotky)

Cena vybraného riešenia: 60 EUR bez DPH

Informácia o cene zvoleného servisu je orientačná

Máte záujem? Tak jednoducho zavolajte na +421 949 308 338

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov