Klimatizácia Toshiba SEIYA RAS-B07E2 (2kW)

Hľadáte tichú alternatívu? SEIYA je tým správnym riešením - funkcie QUIET pre vnútornú jednotku, SILENT pre vonkajšiu jednotku. Klimatizácia má v sebe zabudovaný štandardný vzduchový filter aj filtračné pásiky Ultra Fresh, ktoré neutralizujú až 99,9% baktérií a vírusov. Ďalšími výhodami tohto modelu je napríklad automatický režim - automatický výber medzi chladením a vykurovaním, Hi-Power - silný prúd vzduchu na rýchle dosiahnutie želanej teploty, Timer - individuálne programovanie času zapnutia a vypnutia. 

  • Funkcia pamäte PRESET
  • 24-hodinový časovač
  • Tichá prevádzka

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,76 kW 2,0 kW 2,6 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 0,82 kW 2,5 kW 3,3 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 0,53 kW 0,64 kW

Benefity

Čistý vzduch v miestnosti

Umývateľné prachové filtre pokrývajú celý tepelný výmenník. Pásiky Ultra Fresh neutralizujú až 99,9% baktérií a vírusov, deodorizujúci účinok proti zápachom. 85% účinnosť proti čiastočkám drobného prachu PM2,5. Bezprašné vinutie lamiel tepelného výmenníka. 

Komfortné ovládanie

Súčasťou je infračervené diaľkové ovládanie. Voliteľné riadenie prostredníctvom aplikácie v smartfóne alebo tablete. Automatický reštart po výpadku elektrického prúdu. 

Výhody výrobku

Veľmi dobrá energetická efektívnosť (A++), farebné, stmievateľné LED ukazovatele, chladivo R32 a vzduch ako zdroj energie vo vykurovacej prevádzke. 

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Toshiba SEIYA RAS-B07E2 (2kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov