Klimatizácia Toshiba parapetná RAS-B13J2 (3,5kW)

Je menšia ako štandardný ohrievač, no schopnosť chladenia a kúrenia si zachovala. Na výber máte z rôznych možností prúdenia vzduchu a rýchostí ventilátoru. Jedinečný efekt podlahového kúrenia zaistí vaše nohy v teple. Špeciálny filter IAQ čistí vzduch v miestnosti pomocou enzýmov. Perfektne sa hodí do priestorov, v ktorých nie je možnosť umiestniť klimatizáciu na stenu.

  • IAQ filter
  • Režim podlahového vykurovania
  • WiFi ovládanie

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 1,05 kW 3,5 kW 4,1 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,0 kW 4,2 kW 5,0 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 0,87 kW 1,27 kW

Benefity

Šetrná k zdrojom

Invertorová regulácia minimalizuje spotrebu elektrickej energie. Úsporný režim ECO pre maximálnu prevádzkovú účinnosť. V režime vykurovania je vzduch využívaný ako zdroj energie. 

Čistý vzduch v miestnosti

Umývateľné základné prachové filtre, ktoré pokrývajú celý výmenník jednotky. Samočistiaca funkcia po ukončení prevádzky vysuší výmenník. Vzduchový filter IAQ - čistí vzduch v miestnosti pomocou enzýmov.

Pohodlné ovládanie

Parapetná jednotka ponúka prehľadné a jednoduché ovládanie, 24 hodinový časovač, režim podlahového vykurovania, úsporný režim, QUIET Mode, ale aj funkciu Hi Power.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Toshiba parapetná RAS-B13J2 (3,5kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov