Klimatizácia Samsung Wind Free Comfort AR24TXFC (6,5kW)

Klimatizácia Samsung Wind-Free Comfort Vám vďaka neuveriteľným až 23 000 mikrootvorom zabezpečí prirodzenú a rovnomernú distribúciu vzduchu bez nepríjemného fúkania. Model Comfort má až o 15% väčší ventilátor a dokanca až o 31% širšiu lamelu, vďaka čomu klimatizácia ešte rýchlešie ochladí priestor s dofukom až 15m. Pri modeli v tejto triede je samozrejmosťou Horizontal & Vertical SWING, WiFi, nočný režim QUIET.

  • Wind-Free - chladenie bez nepríjemného fúkania
  • Easy filter
  • 4-smerný swing žalúzií
  • WiFi
  • Digitálny displej
  • Účinnosť A++

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 1,4 kW 6,5 kW 7,6 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,2 kW 7,4 kW 9,4 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 1,95 kW 2,35 kW

Benefity

Wind-Free chladenie

Wind-Free chladenie efektívne udržuje komfortnú teplotu bez nepríjemného prievanu chladného vzduchu. Ochladený vzduch je jemne rozptylovaný cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli.

Najprv chladí rýchlo a potom príjemne

Klimatizácia Samsung začne vďaka svojmu výkonnému režimu rýchleho chladenia Fast Cool okamžite ochladzovať vzduch, takže je hneď pri vás. Potom automaticky prejde do režimu Comfort Cool na udržanie požadovanej teploty. Nebude vám preto zima a nebudete musieť ani ručne meniť nastavenia alebo klimatizáciu vypínať a zapínať.

Automaticky šetrí energiu

Vďaka režimu Single User nemusíte klimatizáciu Samsung neustále zapínať a vypínať aby ste šetrili energiu alebo sa báť ju používať keď je vám neznesiteľné teplo. Kompresor a vetrák sú v tomto režime zapnuté len na nevyhnutne dlhú dobu potrebnú pre udržanie nastavenej teploty a potom sa automaticky vypnú. Spotrebujú tak menej elektrickej energie, izby budú príjemne chladné a vaše výdaje sa znížia.

Inteligentná a pohodlná

Funkcia Smart Wi-Fi, ktorú si môžete v podobe aplikácie nainštalovať na svoj telefón, vám umožní odkiaľkolvek sledovať a meniť nastavenie energie. Funkcia Smart Check diagnostikuje problémy a okamžite odosiela požiadaviek na servisné služby.

Ľahká demontáž a čistenie filtrov

Easy Filter klimatizácie Samsung je na rozdiel od väčšiny bežných filtrov, ku ktorým je občas ťažké sa dostať, umiestnený na hornej strane. Vďaka tomu je ho možné jednoducho vytiahnuť, vyčistiť a vrátiť nazad bez toho, aby ste museli otvoriť kryt alebo filter zložito vyťahovať. Jeho antibakteriálny povrch filtruje prach, nebezpečné nečistoty v ovzduší a alergény.

Smart ovládanie

Ovládanie teploty odkiaľ koľvek. S aplikaciou SmartThings môžete nastaviť parametre klimatizácie pomocou mobilu. Môžete využiť aj možnosť smart asistenntov ako je Samsung Bixby, Google
Asistent, Apple Siri alebo Amazon Alexa.

AI Auto Comfort

Umelá inteligencia sleduje preferencie užívateľa. Na základe naučených informácií a vonkajších podmienok automaticky nastavý vhodný režim - vrátane Wind-Free režimu alebo režimu rýchleho chladenia.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Samsung Wind Free Comfort AR24TXFC (6,5kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov