Klimatizácia Samsung Wind Free Avant AR12TXEA (3,5kW)

Klimatizácia Samsung Wind Free Avant je klimatizácia s moderným trojuholníkovým dizajnom vhodná pre chladenie, vykurovanie a odvlhčovanie miestností. S nainštalovaným WiFi modulom môžete svoju klimatizáciu ovládať na diaľku pomocou smartfónu alebo tabletu.

  • Smart ovládanie
  • Úspora energie
  • WiFi ovládanie

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 1,0 kW 3,5 kW 4,0 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 0,7 kW 4,0 kW 5,5 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 0,93 kW 1,07 kW

Benefity

Wind-Free technológia

Chladenie efektívne udržuje príjemné chladné prostredie bez akéhokoľvek prievanu chladného vzduchu.

Úspora energie

Samsung kompresor s Digital Inverter Boost technológiou umožňuje znížiť spotrebu elektrickej energie a zároveň udržovať hladinu vibrácií a hluku na minimálnej úrovni.

Vždy čistý vzduch vďaka trojnásobnému čisteniu

Filter Tri-Care zabezpečuje čistý a zdravý vzduch a zároveň vysokú výkonnosť výmenníka tepla. Pozostáva z troch vrstiev a obsahuje filter s vysokou hustotou, ktorý vzduch zbavuje väčších prachových častíc, vláken a zvieracích chlpov. Obsahuje aj zeolitový povrchový filter, ktorý zachytáva jemný prach a pomáha zo vzduchu eliminovať vírusy, batérie a alergény.

Schopnosť eliminovať baktérie a vírusy bola testovaná v testovacom laboratóriu v Kórei (FITI/KRICT) a schopnosť eliminovať alergény v testovacom laboratóriu v Japonsku (ITEA). Údaje sa merali za špecifických testovacích podmienok a môžu sa líšiť v závislosti od environmentálnych faktorov a spôsobu použitia. Testované na modeli AR13TYCABWKNST.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Samsung Wind Free Avant AR12TXEA (3,5kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov