Tento produkt sa už nepredáva

SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXFPEWQNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXFPEWQNEU)
SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXFPEWQNEU)

Klimatizácia SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXFPEWQNEU)

Tento produkt sa už nepredáva

RAC Wall Mount Maldives Indoor Unit


Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 3,5 kW 4,0 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,3 kW 3,5 kW 4,9 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 1,22 kW 0,95 kW

Benefity

Pracuje inteligentne, šetrí energiu

Energeticky šetrná osempólová digitálna invertorová technológia udržuje požadovanú teplotu bez nutnosti častého vypínania a zapínania. Takže vám poskytuje dlhotrvajúce pohodlie a nižšiu spotrebu energie

Rýchle chladenie

V režime rýchleho chladenia beží kompresor na najvyšší výkon a vetrák na najvyššiu rýchlosť po dobu 30 min, čím je dosiahnuté výrazne rýchlejšieho ochladenia. Osempólová digitálna invertorová technológia tiež pomáha dosiahnuť maximálnu frekvenciu a to krátko po zapnutí.

Automatická kontrola teploty

Funkcia Auto Change Over automaticky nastaví prevádzkový režim (chladenie alebo vyhrievanie) pre udržanie zvolenej teploty. Takže si môžete užívať trvalo príjemné prostredie bez toho aby ste museli neustále meniť nastavenie jednotky.

Kvalitný spánok počas celej noci

Režim Good Sleep vytvára priaznivé prostredie pre kvalitný spánok. Kontrola teploty zaistí vaše pohodlie tak, aby ste zaspali rýchlo, spali hlbokým spánkom a prebúdzali sa odpočinutí.

Zostane ako nová

Pokiaľ je klimatizácia vypnutá, funkcia Auto Clean automaticky zapína vetrák, ktorý odstraňuje prach a vlhkosť z tepelného výmenníku. Výmenník tak zostane čistý a suchý, čím sa zabraňuje množeniu baktérií a rastu plesní.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - SAMSUNG RAC AR12 (AR12NXFPEWQNEU)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov