Klimatizácia Samsung LSP nízkotlaková kanálová AC071RXAD (7,1kW)

Flexiblné možnosti inštalácie vďaka možnosti nainštalovať prívod vzduchu na spodnú alebo zadnú stranu možno tenkú potrubnú jednotku prispôsobiť tak, aby sa hodila do každého podnikového prostredia. Tieto flexibilné možnosti inštalácie znamenajú, že jednotka sa dá nakonfigurovať pre potreby takmer každej miestnosti a ľahko ju možno skryť za strop, aby dokonale splynula s prostredím, no pritom zaisťovala účinnejšie prúdenie vzduchu v okolitom priestore.

  • Externý statický tlak motoru ventilátoru do 40Pa
  • Flexibilné možnosti inštalácie
  • Jednoduchá údržba
  • Jednoduchšia inštalácia drenážneho čerpadla

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 1,5 kW 7,1 kW 8,7 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,9 kW 8,0 kW 9,0 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 2,38 kW 2,38 kW

Benefity

Jednoduchá údržba

Tenká potrubná jednotka je skonštruovaná tak, aby pri údržbe umožňovala jednoduchý prístup. Stačí otvoriť spodný panel jednotky a používatelia sa ľahko dostanú k jednotlivým súčastiam. Skracuje sa tým čas odstávky potrebný na servis a minimalizujú sa finančné straty firmy.

Jednoduchšia inštalácia drenážneho čerpadla

Používatelia môžu teraz nainštalovať nové drenážne čerpadlo zboku, čo znamená, že už nie je potrebné snímať vrchný kryt. Po posunutí pravého panela možno drenážne čerpadlo jednoducho nainštalovať, skontrolovať alebo opraviť, vďaka čomu firma šetrí čas aj peniaze.

Voliteľné drenážne čerpadlo s vysokým zdvihom

Technológia rúrkovej klimatizácie od spoločnosti Samsung zahŕňa ako voliteľný prvok drenážne čerpadlo s vysokým zdvihom. Kondenzovanú vodu dokáže vytlačiť až do výšky 750 mm (pri predchádzajúcich modeloch to bolo 700 mm). Výsledkom je praktickejší systém, ktorý používateľom ponúka flexibilnejšie možnosti, pokiaľ ide o miesto inštalácie jednotky.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Samsung LSP nízkotlaková kanálová AC071RXAD (7,1kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov