Tento produkt sa už nepredáva

SAMSUNG AR24 (AR24NSFHBWKNEU)
SAMSUNG AR24 (AR24NSFHBWKNEU)
SAMSUNG AR24 (AR24NSFHBWKNEU)

Klimatizácia SAMSUNG AR24 (AR24NSFHBWKNEU)

Tento produkt sa už nepredáva

AR24NSFHBWKN


Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 1,4 kW 6,5 kW 7,6 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,2 kW 7,4 kW 9,2 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 2,3 kW 2,6 kW

Benefity

Pracuje inteligentne, šetrí energiu

Energeticky šetrná osempólová digitálna invertorová technológia udržuje požadovanú teplotu bez nutnosti častého vypínania a zapínania. Takže vám poskytuje dlhotrvajúce pohodlie a nižšiu spotrebu energie

Rýchle chladenie

V režime rýchleho chladenia beží kompresor na najvyšší výkon a vetrák na najvyššiu rýchlosť po dobu 30 min, čím je dosiahnuté výrazne rýchlejšieho ochladenia. Osempólová digitálna invertorová technológia tiež pomáha dosiahnuť maximálnu frekvenciu a to krátko po zapnutí.

Automatická kontrola teploty

Funkcia Auto Change Over automaticky nastaví prevádzkový režim (chladenie alebo vyhrievanie) pre udržanie zvolenej teploty. Takže si môžete užívať trvalo príjemné prostredie bez toho aby ste museli neustále meniť nastavenie jednotky.

Kvalitný spánok počas celej noci

Režim Good Sleep vytvára priaznivé prostredie pre kvalitný spánok. Kontrola teploty zaistí vaše pohodlie tak, aby ste zaspali rýchlo, spali hlbokým spánkom a prebúdzali sa odpočinutí.

Udržuje čistý vzduch

Filter 3 Care udržuje váš vzduch svieži a vnútro jednotky čisté. Okrem zachytávania prachu odstraňuje filter 99 % určitých vírov, baktérií a alergénov, ktoré sú zachytené hustým pletivom filtra.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - SAMSUNG AR24 (AR24NSFHBWKNEU)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov