SAMSUNG AR12 (AR12NXWSAURNEU)
SAMSUNG AR12 (AR12NXWSAURNEU)
SAMSUNG AR12 (AR12NXWSAURNEU)

Klimatizácia SAMSUNG AR12 (AR12NXWSAURNEU)


Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 3,5 kW 4,0 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 1,3 kW 3,5 kW 5,0 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 1,22 kW 0,95 kW

Benefity

Trojuholníkový design pre výkonné chladenie

Jedinečný trojuholníkový design klimatizácie Samsung zlepšuje jej výkonnosť a zaisťuje rýchlejšiu cirkuláciu chladného vzduchu po celom vašom domove. Chladný vzduch sa tak dostane do väčšej diaľky a šírky. Vďaka digitálnej invertorovej technológii dochádza k výraznému zvýšeniu energetickej účinnosti. Funkcie "Virus Doctor" a "Easy Filter" naviac odstraňujú zápach, nečistory, alergény, baktérie a víry, pričom najprv je aplikovaný filter a potom "Virus Doctor."

Najprv chladí rýchlo a potom príjemne

Klimatizácia Samsung začne vďaka svojmu výkonnému režimu rýchleho chladenia Fast Cool okamžite ochladzovať vzduch, takže je hneď pri vás. Potom automaticky prejde do režimu Comfort Cool na udržanie požadovanej teploty. Nebude vám preto zima a nebudete musieť ani ručne meniť nastavenia alebo klimatizáciu vypínať a zapínať.

Automaticky šetrí energiu

Vďaka režimu Single User nemusíte klimatizáciu Samsung neustále zapínať a vypínať aby ste šetrili energiu alebo sa báť ju používať keď je vám neznesiteľné teplo. Kompresor a vetrák sú v tomto režime zapnuté len na nevyhnutne dlhú dobu potrebnú pre udržanie nastavenej teploty a potom sa automaticky vypnú. Spotrebujú tak menej elektrickej energie, izby budú príjemne chladné a vaše výdaje sa znížia.

Ľahké demontáž a čistenie

Easy Filter klimatizácie Samsung je na rozdiel od väčšiny bežných filtrov, ku ktorým je občas ťažké sa dostať, umiestnený na hornej strane. Vďaka tomu je ho možné jednoducho vytiahnuť, vyčistiť a vrátiť nazad bez toho, aby ste museli otvoriť kryt alebo filter zložito vyťahovať. Jeho antibakteriálny povrch filtruje prach, nebezpečné nečistoty v ovzduší a alergény.

Ľahké riešenie problémov

Klimatizácia Samsung je vybavená systémom Smart Check, ktorý automaticky monitoruje chyby. Problémy zisťuje a diagnostikuje okamžite po tom ako sa objavia a zaisťuje ich rýchle a jednoduché riešenia prostredníctvom aplikácie v telefóne. Takto vám ušetrí množstvo času pretože nemusíte čítať návod k obsluhe, zabráni zbytočným nákladom a komplikáciám spôsobeným zbytočným privolaním technika a v konečnom dôsledku taktiež zabráni nákladným opravám.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - SAMSUNG AR12 (AR12NXWSAURNEU)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov