Klimatizácia LG DUALCOOL AIR PURIFIER AP12RK (3,5kW)

Už ste určite počuli vo svojom okolí názor že klimatizácia nie je zdravá....a čo keď je opak pravdou? Užívajte si pokoj domova počas celého roku s chladením kúrením a čistením vzduchu. Unikátny senzor PM 1.0 automaticky zachytáva a odstraňuje mikroskopické prachové častice vrátane ultra jemného prachu.

  • Iónový difúzor
  • Senzor PM 1.0
  • Štvorfarebný inteligentný displej kvality vzduchu
  • 6-stupňové nastavenie lopatiek
  • Automatické čistenie

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,89 kW 3,5 kW 4,04 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 0,89 kW 4 kW 6 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 0,93 kW 0,97 kW

Benefity

Čistý a chladný

Klimatizácie LG sú vylepšené o systém čistenia vzduchu 2 v 1 (chladenie a filtrácia vzduchu), ktorý odfiltruje jemný prach, baktérie a znečistenie vzduchu ako napr. PM 1.0.

Štvorfarebný inteligentný displej

Senzor PM 1.0 v reálnom čase zisťuje prítomnosť jemných prachových častíc a intuitívne zobrazuje stav pomocou štyroch farieb.

DUAL Inverter Compressor™

DUAL Inverter Compressor™ spoločnosti LG rieši problém s hlukom a udržiava požadovanú teplotu, vďaka čomu získate spôsob klimatizovania a vyhrievania, ktorý šetrí energie, je trvácny a tichý.

Úspora energie

Invertorový kompresor neustále prispôsobuje svoju rýchlosť na udržanie želanej teploty v miestnosti. Okrem toho kompresor DUAL Inverter Compressor™ šetrí viac energie ako štandardný kompresor vďaka prevádzkovému frekvenčnému rozsahu.

Rýchlejšie chladenie

Klimatizácia LG začína rýchlo chladiť vzduch so svojou vysokorýchlou chladiacou schopnosťou s kompresorom DUAL Inverter Compressor™, ktorý vypúšťa vzduch do väčšej vzdialenosti, vďaka čomu priestor vychladí rýchlejšie.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - LG DUALCOOL AIR PURIFIER AP12RK (3,5kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov