Získajte k multisplit klimatizácii vnútorné jednotky zadarmo alebo za polovicu ceny

Že je jeseň posledné obdobie kedy by ste uvažovali o obstaraní klimatizácie? Chyba! V Apene sme si pre vás totiž pripravili ponuku, ktorá sa skrátka neodmieta. Stačí si zaobstarať multisplit klimatizáciu Midea, LG alebo Daikin a radosť bude možno väčšia ako pri vianočnom stromčeku. Poďte sa o akcii dozvedieť viac.

Prečo si vlastne zaobstarať multisplit klimatizáciu?

Multisplit klimatizácia sa hodí všade tam, kde chcete chladiť alebo vykurovať viac miestností. Oceníte ju v rodinných domoch, väčších bytoch aj kanceláriách. Umožňuje totiž pripojenie až 5 vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej. Každá miestnosť tak môže mať svoju vlastnú vnútornú jednotku a vy ako pán teplomera nastavíte na pár kliknutí teplotu v každej miestnosti individuálne. Navyše sú multisplit systémy obvykle energeticky účinnejšie a vy tak ušetríte aj nejaké náklady na prevádzku.

V lete chladí, v zime hreje

Možno si práve hovoríte niečo ako: „No dobre, akcia vyzerá fajn, k čomu mi ale bude klimatizácia, ktorá chladí, keď nám na dvere klope zima?“ Vďaka tepelnému čerpadlu dokáže klimatizácia tiež účinne kúriť. A to aj keď vonkajšia teplota klesne hlboko pod nulu (zvládne to až do -15 °C). Najväčšiu účinnosť má ale práve okolo nuly. V takom prípade môžete oproti klasickému elektrickému vykurovaniu ušetriť až 70 % nákladov. Kúrenie klimatizáciou je navyše skutočne rýchle. Už za 10 minút môžete mať v miestnosti príjemne teplučko. Kúrením výhody klimatizácie ale nekončia. Vie tiež chladiť, regulovať vlhkosť alebo filtrovať nečistoty.

Až do 30. novembra vám dáme vnútorné jednotky zadarmo alebo za polovicu

Aby sa vám do tých mrazivých rán lepšie vstávalo, pripravili sme si pre vás jedinečnú akciu. Stačí si do konca novembra zaobstarať multisplit klimatizáciu Midea, LG alebo Daikin a z úsmevu sa vám začnú rozširovať kútiky. Pri nákupe multisplit klimatizácie Midea od nás totiž dostanete vnútorné jednotky úplne ZADARMO. A pokiaľ kúpite multisplit klimatizáciu LG alebo Daikin, vyjdú vás vnútorné jednotky na polovicu ceny. Ušetríte tak stovky eur a získate spoľahlivého pomocníka, ktorý vám ponúkne ideálnu teplotu 365 dní v roku. Máte záujem? Stačí sa ozvať a my sa postaráme o všetko ostatné.

 

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov