Svet klimatizácií LG

Spoločnosť LG bola založená v roku 1958. Za tú dobu vytvorila nielen veľké množstvo výrobkov, ale zároveň si postupne objasnila aj svoju firemnú filozofiu. Svojim zákazníkom ponúka kvalitné, funkčné a zároveň krásne výrobky. A tejto filozofie sa drží aj v prípade klimatizačných jednotiek.

Trochu nadčasového designu

Ak sa rozhodnete pre klimatizáciu LG, zistíte, že máte na výber hneď z niekoľkých produktových radov. Medzi najzaujímavejšie patrí rad LG Artcool Gallery, ktorý je - ako sama značka hlása - dizajnovou revolúciou v klimatizačných jednotkách.

Dizajn radu je veľmi minimalistický. Jednotlivé kusy sú navyše vybavené zrkadlovým sklom, vďaka čomu bude nová klimatizácia úplne dokonale odrážať ducha vášho domova.

Výrobky sú vybavené invertorovým kompresorom, ktorý vám zaručí nižšiu hlučnosť a dlhšiu životnosť výrobku, a to nielen vďaka jeho úsporným prevádzkovým frekvenciám. Chladenie je vďaka nemu rýchlejšie, a úspora energie väčšia.

Klimatizácie pre náročných aj nenáročných

Najpokročilejšími funkciami v ponuke klimatizácií LG disponuje rad Deluxe, ktorý sa vyznačuje predovšetkým nízkym hlukom (19dB) a funkciou Komfortný vzduch, ktorá automaticky nastaví lamelu do takej pozície, aby čo najmenej fúkala na osoby v miestnosti.

Klimatizácie Deluxe majú naviac zabudovaný displej, ktorý vám presne povie, koľko energie klimatizácia spotrebúva. Klimatizácie obsahujú dokonca aj zabudovaný ionizátor pre vytvorenie ešte príjemnejšieho prostredia.

Pre menej náročných sú tu potom rady Standard a Standard plus. Oba majú síce iba základné funkcie, ale zároveň obsahujú už spomínanú jedinečnú technológiu invertorového kompresora a oba vynikajú štíhlym dizajnom, ktorý do vášho interiéru dobre zapadne. Výber je teda už len na vás a vašich preferenciách.

 

Všetky klimatizácie od LG nájdete prehľadne na jednom mieste tu.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov