Sme oprávnený zhotoviteľ pre tepelné čerpadlá v rámci projektu „Zelená domácnostiam“

Získajte dotáciu na tepelné čerpadlo až do výšky 4 370,- €. Slovenská inovačná a energetická agentúra vydala dňa 30.10.2023 nové podmienky v projekte "Zelená domácnostiam." Týmto dňom bola zároveň spustená predregistrácia zariadení.

Rozšíril sa okruh podporovaných zariadení a oprávnených prijímateľov

Po novom budú podporované aj tepelné čerpadlá so systémom vzduch / vzduch – klimatizácie, ktoré budú inštalované v nehnuteľnostiach bez teplovodného vykurovacieho systému. O príspevky budú môcť požiadať aj vlastníci budov, ktoré nie sú na listoch vlastníctva zapísané ako rodinné domy, napríklad rekreačná alebo záhradná chata, ale slúžia na rodinné bývanie a žiadateľ má v nich trvalý pobyt.

Neviete ako postupovať? Nevadí, dotácie vybavíme za vás!

Sme tu pre vás. Pokiaľ máte záujem o tepelné čerpadlo je vhodné zaslať nám projekt a následne sa s vami stretneme na obhliadke. Tieto dva úkony sú neodmysliteľnou súčasťou kvalitne a odborne vykonanej realizácie. Pri vybavovaní dotácií sa môžete na nás spoľahnúť. Sme oprávnený zhotoviteľ pre tepelné čerpadlá v rámci projektu „Zelená domácnostiam.“ Nechajte tak celú administratívu na nás. Stačí, že nám udelíte splnomocnenie a my celý proces získania dotácií vybavíme za vás.

Všeobecné ustanovenia

Finančný príspevok na dodávku a inštaláciu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach je poskytovaný z finančných prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu SR, prostredníctvom Programu Slovensko v rámci národného projektu Zelená domácnostiam v súlade so Všeobecnými podmienkami projektu zverejnenými na internetovej stránke www.zelenadomacnostiam.sk.

Firma APEN s. r. o. je zapísaná v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu Zelená domácnostiam.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov