Rozšírili sme ponuku klimatizácií o spoľahlivé jednotky AUX

Pri výbere produktov si vždy dávame záležať. Chceme totiž, aby sme vám do vašich domácností a firiem dodávali iba to najlepšie, a zároveň si z našej ponuky vybral každý. Prečo sme sa rozhodli práve pre značku AUX a v čom sú jej hlavné výhody?

Firma AUX pôsobí na trhu s klimatizáciami už od roku 1986

Spoločnosť AUX patrí medzi lídrov v odbore chladenia. V ponuke nechýbajú splitové, multisplitové klimatizácie, VRV systémy, fancoilové jednotky a ďalšie. Pýši sa 10 výrobnými závodmi a vďaka špičkovým technológiám dokáže udávať tempo a držať sa súčasných trendov. Jej najväčšou prednosťou je pomer cena/výkon, preto sme presvedčení, že si získa srdcia mnohých našich zákazníkov.

Prečo si vybrať práve značku AUX?

Jednotky AUX sú tiché ako myška, obľúbite si ich decentný dizajn a hlavne nespravia prievan vo vašej peňaženke. Poteší vás rýchlym chladením – plný výkon jednotka totiž dokáže dosiahnuť už za 30 sekúnd. A aby ste si boli istí ich vysokou kvalitou, dáme vám na klimatizáciu tejto značky predĺženú záruku 5 rokov.

Doprajte si teplotnú slobodu vďaka AUX Freedom

Pokiaľ hľadáte ideálnu klimatizáciu do domácnosti, odporúčame určite jednotku AUX Freedom, ktorá účinne vychladí miestnosť a je nabitá funkciami. Jednotka využíva chladivo R32, ktoré má oproti ostatným doteraz používaným chladivám oveľa menší negatívny dopad na globálne otepľovanie. Vďaka čistiacemu režimu a automatickému vysušovaniu výparníka jednotka predchádza vzniku plesní a usadzovaniu baktérií. A poteší vás aj dosah ventilátora, ktorý dokáže dofúknuť až do vzdialenosti 15 metrov.

Prezrite si všetky ponúkané jednotky a vyberte si tú, ktorá sa stane nenahraditeľným parťákom v boji za ideálnu teplotu.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov