Klimatizácie Toshiba – kus pre každého

Čím sa môže pochváliť?

Klimatizácie Toshiba zaručujú tichú a stabilnú prevádzku, a to predovšetkým vďaka špeciálnemu Toshiba Twin Rotary kompresoru. Ten je veľmi mechanicky stabilný a umožňuje plynulo riadiť výkon. Klimatizácia taktiež na plný výkon pracuje približne 15% svojej funkčnej doby. Invertorové riadenie umožňuje riadiť okamžitý výkon a zaistiť tak stálu teplotu bez neustáleho zapínania a vypínania.

Toshiba tiež pre pohon kompresora využíva vlastné hybridné invertorové zariadenie, ktoré reguluje okamžitý výkon kompresora dvoma spôsobmi. Pomocou pulzne amplitúdovej modulácie, ktorá je aktivovaná vo chvíli, keď je teplota v miestnosti iná ako požadovaná, alebo pulzne šírkovej modulácie, ktorá dosiahnutú požadovanú teplotu už len udržiava a to s najnižšou možnou spotrebou energie.

Klimatizácia pre všetkých

Toshiba ponúka riešenia ako pre domácnosti tak aj pre podniky. V rámci riešení pre domácnosti si môžete vybrať medzi multi-splitovým riešením pre viac miestností, alebo splitovým pre jednu jedinú miestnosť.

Pre milovníkov sofistikovaných kúskov ponúka Toshiba napríklad klimatizačnú jednotku Daiseikai 9, ktoré využíva ekologické chladivo R-32. Maximálna energetická účinnosť je A +++. Klimatizácia zároveň umožňuje 3D distribúciu vzduchu. Klimatizáciu môžete tiež nastaviť na úsporný režim ECO. Pre väčší užívateľský komfort dokonca obsahuje Daiseikai 9 aj samočistiacu funkciu, ktorá automaticky vysuší výmenník tepla.

Pre menej náročných zákazníkov je v ponuke základný rad Seiya. Ten obsahuje štandardný vzduchový filter, moderný kompaktný invertor a dokonca aj pripojenie na Wi-Fi. Ako zdroj energie pre vykurovanie klimatizácie využíva okolitý vzduch. Rad Seiya disponuje taktiež funkciou tichej prevádzky Quiet.

 

Všetky klimatizácie od spoločnosti Toshiba nájdete prehľadne na jednom mieste tu.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov