Ako jednoducho zaobstaráte klimatizáciu?

První kontakt

Poďme sa dohodnúť, ako k vám domov privedieme čerstvý vietor

Už ste si niekedy vyberali klimatizáciu, rekuperáciu alebo centrálny vysávač? Zaškolený a preverený personál vám so všetkým poradí.

Doma trávime väčšinu voľného času. Ak vám z vydýchaného vzduchu padajú viečka, aj keď je ešte len ráno a kvôli horúčave sa potia aj akváriové rybičky, ste tu správne. Pomôžeme vám zaistiť ideálnu teplotu a neobmedzený prísun čerstvého vzduchu bez toho, aby ste museli otvoriť okno. Stačí zdvihnúť telefón, o všetko ostatné sa už postaráme.

Omrkneme miesto činu a dohodneme cenu

Kam to nainštalujeme a čo to bude stáť

Prídeme, omrkneme, dohodneme sa na cene a v priebehu pár dní máte doma čerstvý vzduch alebo chladný vánok, ktorý zmrazí aj cenu (po prvej schôdzke nasleduje návrh realizácie, po ktorom už sa nikdy nemení cena). Buďte hrdina, zaobstarajte si domov niektorý z našich produktov!

Obhlédnutí a upřesnění ceny
Uzavření a podpis smlouvy

Tľapneme si a riešenie vašich snov je na ceste

Čo dodáme a za čo ručíme

Objednali ste si kvalitu od firmy APEN. Očakávajte príjazd montážneho tímu v čistom oblečení, 5-ročnú záruku, poistenie a možnosť splátok. Vyberať môžete z prémiových produktov značiek, za ktoré dáme ruku do ohňa.

Pred 10 rokmi sme začali s montážou klimatizácií, potom sme do ponuky zaradili aj ostatné produkty. Za tú dobu sme ich nainštalovali viac ako 3500. Svoju prácu vieme na jednotku, z celkového počtu zákaziek prišla reklamácia iba na 0,2 % prípadov. A tie sme úspešne vyriešili skôr, než by ste povedali „APEN“.

My urobíme VŠETKO. Vy nemusíte NIČ.

Všetko prikryjeme a pustíme sa do práce

Nech už je vaším domovom panelákový byt v Bratislave, podkrovný bytík v Lužnej alebo rodinný dom v Senci, nám stačí, že nás pustíte dovnútra. Keď odídeme, nespoznáte, že sme tam boli.

Příprava pracoviště a realizace
Vše po sobě uklidíme

Keď skončíme, upraceme. Vy už ste sa napotili dosť

Umyjeme, zametieme, zrecyklujeme...

Našu návštevu vám bude pripomínať iba úplne nová chuť do života, ktorú sme vám prostredníctvom nášho zariadenia zaistili.

Apen využijete nielen v lete na ochladenie vzduchu a vetranie, ale tiež na vykurovanie, reguláciu vlhkosti vzduchu či jeho filtráciu po celý rok a tiež na zbavenie sa prachu a nečistôt.

Odteraz doma rozkazujete vetru, dažďu ovládačom

Ako čo funguje a čo robiť v prípade problému

Ako čo funguje a čo robiť v prípade problému

Naučíme vás zariadenie ovládať pomocou diaľkového ovládača a smartfónu. Prejdeme s vami manuál a údržbu. V prípade potreby sa vrátime urobiť ročný servis.

Už žiadne štípance od komárov, prach a bezsenné tropické noci. Odteraz sa krásne vyspíte do ďalšieho letného dňa.

Proškolení a servis

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov