Ako jednoducho zaobstaráte klimatizáciu?

První kontakt

Poďme sa dohodnúť, ako zatočíme s teplom u vás doma

Už ste si niekedy vyberali klimatizáciu? Zaškolený a preverený personál vám so všetkým poradí.

Panelák je v lete sklenené peklo. Chcete klimatizáciu a chcete ju rýchlo. Náš tím bojuje proti teplu aj cez víkend. Klimatizáciu APEN vám odborne nainštalujeme vo veľmi krátkom čase. Predstavte si, že už zajtra vám nebude teplo... Stačí zdvihnúť telefón, o všetko ostatné sa už postaráme.

Omrkneme miesto činu a dohodneme cenu

Kam to nainštalujeme a čo to bude stáť

Prídeme, omrkneme, dohodneme sa na cene a v priebehu pár dní máte doma chladný vánok, ktorý zmrazí aj cenu klimatizácie (po prvej schôdzke nasleduje návrh realizácie, po ktorom už sa nikdy nemení cena). Buďte hrdina, zaobstarajte si domov klimatizáciu!

Obhlédnutí a upřesnění ceny
Uzavření a podpis smlouvy

Tľapneme si a horúčava sa vám vyhne oblúkom

Čo dodáme a za čo ručíme

Objednali ste si klimatizáciu APEN. Očakávajte príjazd montážneho tímu v čistom oblečení, 5-ročnú záruku, poistenie a možnosť splátok. Vyberať môžete z prémiových produktov značiek LG, Toshiba, Daikin, Samsung, Mitsubishi. A vlna horúčav už nikdy nezasiahne váš domov.

Klimatizácie montujeme už 10 rokov. Za tú dobu sme ich nainštalovali celkom 2553. Svoju prácu vieme na jednotku, z celkového počtu zákaziek prišla reklamácia iba na 0,2 % prípadov. A tie sme úspešne vyriešili skôr, než by ste povedali „klíma“.

My urobíme VŠETKO. Vy nemusíte NIČ.

Všetko prikryjeme a pustíme sa do práce

Nech už je vaším domovom panelákový byt v Bratislave, podkrovný bytík v Lužnej alebo rodinný dom v Senci, nám stačí, že nás pustíte dovnútra. Keď odídeme, nespoznáte, že sme tam boli. Len vďaka komfortnej teplote si možno niekedy spomeniete, že vás raz navštívil APEN.

Příprava pracoviště a realizace
Vše po sobě uklidíme

Keď skončíme, upraceme. Vy už ste sa napotili dosť

Umyjeme, zametieme, zrecyklujeme...

A keď sa horúce babie leto spýta “Čo si robil v lete,” odpoviete mu chladným vzduchom z Apenu.

Tým to ale nekončí. Apen využijete nielen v lete na ochladenie vzduchu a vetranie, ale tiež na vykurovanie, reguláciu vlhkosti vzduchu či jeho filtráciu po celý rok.

Odteraz doma rozkazujete vetru, dažďu ovládačom

Ako čo funguje a čo robiť v prípade problému

Naučíme vás klimatizáciu ovládať pomocou diaľkového ovládača a smartfónu. Prejdeme s vami manuál a údržbu. V prípade potreby sa vrátime urobiť ročný servis.

Teraz ste vyzbrojení modernou tichou domácou klimatizáciou. Už žiadne štípance od komárov a bezsenné tropické noci. Odteraz sa krásne vyspíte do ďalšieho letného dňa.

Proškolení a servis

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.