Klimatizácia Midea Breezeless 12 (3,5kW)

Klimatizácia patrí do skupiny bezprievanových s jedinečnou funkciou jemný vánok. Má atraktívny a moderný dizajn, ktorý na prvý pohľad uchváti každého. Samozrejmosťou je vstavaný WiFi ovládač. Pre dokonalú distribúciu vzduchu je možné nastaviť polohu klapiek horizontálne a vertikálne (pomocou ovládača).

  • Chladenie bez prievanu
  • Atraktívny dizajn - dizajn presýpacích hodín
  • Tichý režim
  • Plynulá regulácia energie

Cena jednotky na vyžiadanie

+ štandardná montáž vrátane montážneho materiálu.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) kW 3,5 kW kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) kW 3,8 kW kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) kW kW

Benefity

Nová technológia prúdenia vzduchu

Vďaka tvaru "S" bočné prúdenie vzduchu umožnuje, aby zariadenie fúkalo chladný alebo teplý vzduch nielen dopredu, ale aj z oboch bočných strán. Trojsmerové chladenie tak zabezpečí rovnomernú teplotu v celej miestnosti a komfortné prúdenie vzduchu.

TwinFlap technológia

Mrazivý prúd vzduchu? Neexistuje! Pocit jemného prúdenia vzduchu reguluje vonkajšia a vnútorná lamela, ktoré rozptyľujú prúdenie studeného vzduchu. 

Matrix prúdenie

Na odstránenie nežiaduceho prúdenia slúži 1.345 mikrootvorov na vnútornej a 6.583 mikrootvorov na vonkajšej lamele. Dokopy vytvorených 7.928 mikrootvorov zabezpečujú, aby pocit prúdenia vzduchu bol príjemný. Matrix prúdenie zmäkčí vzduch na odstránenie nežiaduceho prúdenia.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Midea Breezeless 12 (3,5kW)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov