Klimatizácie Samsung – nechajte sa inšpirovať

Novinky a technologické vymoženosti

Klimatizácie Samsung v prvom rade disponujú špeciálnou, vysoko účinnou, trojuholníkovou architektúrou. Táto konštrukcia umožňuje použiť väčšie ventilátory a prináša väčší povrch na prívod vzduchu. Vďaka tomu klimatizácia zvládne distribuovať vzduch s väčším dosahom.

Klimatizácia naviac ponúka technológiu Easy Filter Plus, ktorá vďaka antibakteriálnej a antivírusovej povrchovej úprave veľmi účinne odchytáva všetky nečistoty zo vzduchu, vďaka čomu budete mať doma oveľa zdravšie a príjemnejšie prostredie.

Pre náročnejších užívateľov vyvinula firma technológiu Wind FreeTM. Tá distribuuje vzduch po celej miestnosti pomocou 21 000 mikrootvorov, čím zachováva príjemný chlad po celú dobu používania. Systém je navyše vybavený režimom dvojfázového chladenia. Rýchle chladenie ponúkne rovnomenný režim a udržanie nastavenej teploty potom zvládne režim prúdenia vzduchu. Zároveň vzduch prúdi niekoľkými rôznymi smermi, čím je možné dosiahnuť ideálnu teplotu.

Klimatizačný systém Samsung taktiež využíva osempólové elektromotory, ktoré sú súčasťou invertorovej technológie. Lepšie ochladí, ale neplytvá energiou.

Ktorú vybrať?

Zo širokej ponuky klimatizácií je potreba vyberať postupne podľa toho, čo od klimatizácie očakávate a podľa toho, ako veľmi ste nároční. Napríklad vonkajšia klimatizačná jednotka RAC Wall Mount Wind-Free Standard Indoor Unit v sebe spája všetky popísané najmodernejšie technológie.

Technológiu Wind FreeTM, osempólovú digitálnu invertor technológiu, trojuholníkový tvar a naviac aj funkciu Wi-Fi Control, ktorá vám pomocou Smart Home aplikácie umožní ovládať vašu klimatizáciu odkiaľkoľvek.

Pre menej náročných užívateľov, ktorým stačí skutočne len funkčná klimatizácia, je tu RAC Nástenná Wind-Free Standard, ktorá disponuje len 21 000 otvormi Wind FreeTM, vďaka čomu udržuje v miestnosti veľmi príjemné ovzdušie.

 

Všetky klimatizácie od spoločnosti SAMSUNG nájdete prehľadne na jednom mieste tu.

👋 Sme tu pre vás

Chcete sa na niečo spýtať alebo poradiť, aký z produktov je pre vás najlepšie? Stačí nám napísať a my vám navrhneme riešenie priamo na mieru. Za koľko? Úplne ZADARMO!

+421 911 109 709

klimatizacie@apen.sk

Nová Dubnica

Všetky kontakty

Alebo nám rovno pošlite správu!

Ochrana osobných údajov