Toshiba Shorai Premium
Toshiba Shorai Premium
Toshiba Shorai Premium
Toshiba Shorai Premium
Toshiba Shorai Premium

Toshiba Shorai Premium - SEZÓNNA VOĽBA (RAS B13J)

hovoríte si v tejto dobe, že keby tak existovala klimatizácia ktorá ma v horúcom lete, nie len schladila, ale keby tak ešte aj čistila vzduch od VÍRUSOV? Presne takú Vám ponúkame. Model SHORAI PREMIUM je totižto jediná klimatizácia so zabudovaný GENERÁTOROM OZÓNU. Systém čistenia je naviac doplnený o aktívny karbónovo-katechínový filter a IAQ filter. 4-smerný swing pre dokonalé nastavenie je už len čerešničkou na klíme.

Teraz aj na splátky, bez navýšenia a to až na dobu 20 mesiacov. 

  • Generátor OZÓNU - eliminuje SARS a COVID19
  • Plazmový filter
  • Aktívny karbónovo-katechínový filter
  • Energetická trieda A++
  • Japonská kvalita

1 849,- € s DPH vrátane MONTÁŽE

* Montáž obsahuje: konzolu/podstavné nohy, 3m cu potrubia, lišty, el. prípojku na vidličku, 1 otvor do steny a v neposlednom rade dôkladné upratanie po montáži.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,8 kW 3,5 kW 4,1 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 0,8 kW 4,2 kW 5,3 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 1,05 kW 1,08 kW

Benefity

Generátor ozónu

Ionizačný modul so zameraním na výrobu ozónu. Prirodzene totiž pôsobí dezinfekčne, keď reaguje s organickým znečistením. Produkciu ozónu použijeme všade tam, kde potrebujeme dezinfikovať vzduch a znižovať prítomnosť plesní, húb, baktérií a vírusov vo vzduchu vrátane COVID-19 a SASR.

IAQ filter

TOSHIBA IAQ filter čistí vzduch pomocou striebra a enzýmov, extraktu z Kimchi

Aktívny karbónovo - katechínový filter

Katechín je extract zo zeleného čaju, prírodné čistenie a antibakteriálne látky. Karbónový filter neutralizuje nepríjemné zápachy.

 

Povlakovanie „magic coil

Špeciálny tvar a povrchová úprava lamiel výmenníka umožňuje umývanie nečistôt pomocou skondenzovanej vody, ktorá sa tvorí na povrchu výmenníka pri chladení.

Funkcia samočistenia

Samočistenie je navrhnuté tak, aby znížilo vlhkosť spôsobujúcu tvorbu plesní vo vnútri klimatizačnej jednotky. Tento moderný, efektívny systém znižuje vlhkosť lamiel výmenníka. Keď vypnete klimatizáciu, interný ventilátor aktivuje a suší vlhkosť v na lamelách výmenníka po dobu 20-30 minút, potom sa automaticky vypne.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - Toshiba Shorai Premium - SEZÓNNA VOĽBA (RAS B13J)

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov