LG AM18BP, ARTCOOL

LG AM18BP, ARTCOOL

Vyhnite sa globálnemu otepľovaniu, zaobstarajte si klimatizáciu Artcool. Je šetrná k životnému prostrediu a vďaka invertorovej technológii pracuje úsporne. Všetky klimatizácie LG vynikajú 6 výhodami:

  • Smart Inverter
  • Zabudované Wi-Fi, inteligentná diagnostika
  • Komfortný vzduch
  • Plasmaster Ionizer Plus
  • Tichý režim
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia

18 000

* Montáž obsahuje: konzolu/podstavné nohy, 3m cu potrubia, lišty, el. prípojku na vidličku, 1 otvor do steny a v neposlednom rade dôkladné upratanie po montáži.

Špecifikácia

Chladiaci výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 5 kW 5,53 kW
Vykurovací výkon (Min, Nom, Max) 0,9 kW 5,8 kW 6,44 kW
Príkon (chladenie, vykurovanie) 1,59 kW 1,61 kW

Benefity

Štýlový design ARTCOOL

Klimatizácia Artcool spoločnosti LG bola navrhnutá tak, aby svojím minimalistickým a jednoduchým štýlom ladila s interiérom vášho domova. Zrkadlové sklo v prednej časti výrobku odráža okolité prostredie, čo nielen zdôrazňuje interiér a celistvosť, ale pomocou tvrdého skleneného materiálu vyžaruje nadčasovú krásu.

Invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou

Invertorový kompresor spoločnosti LG rieši problémy súvisiace s nevhodnosťou, neúčinnosťou a hlukom, takže výsledkom je klimatizácia, ktorá chladí rýchlejšie, má dlhšiu životnosť a je tichšia počas prevádzky. Vďaka 10-ročnej záruke na kompresor sa používatelia môžu tešiť z výhod klimatizácie spoločnosti LG dlhšiu dobu.

Úspora energie a rýchle chladenie

Invertorový kompresor neustále prispôsobuje svoju rýchlosť, aby udržiaval požadovanú teplotu. Naviac je invertorový kompresor vybavený rozsahom úsporných prevádzkových frekvencií a tým šetrí viac energie než konvenčný kompresor. Vďaka invertorovému kompresoru prúdi vzduch rýchlejšie a ďalej.

Čistič vzduchu

Viac než 3 milióny iónov sterilizujú nielen vzduch prúdiaci klimatizáciou, ale tiež škodlivé látky a pachy v okolí jednotky. Bolo preukázané, že čistič vzduchu sterilizuje v priebehu 60 minút viac než 99% priľnavých bakterií. (Sterilizácia viac než 99,9% baktérie E. coli v priebehu 30 minút a v priebehu 60 minút viac než 99,6% baktérie S. aureus.)

Smart ThinQ

Majte prístup ku svojej klimatizácii kedykoľvek a odkiaľkoľvek pomocou zariadenia podporujúceho Wi-Fi a výhradnej aplikácie na ovládanie domácich spotrebičov od spoločnosti LG.

Nízka hlučnosť

Klimatizácia spoločnosti LG je počas prevádzky tichá, pretože využíva jedinečný obvodový ventilátor a invertorový kompresor, ktoré odstraňujú zbytočný zvuk a umožňujú plynulú prevádzku.

Aktívne riadenie spotreby energie

Funkcia Aktívne riadenie spotreby energie umožňuje výber úrovne spotreby energie podľa situácie. Môžete si vychutnať chladivú a pohodlnú atmosféru a súčasne šetriť energiu.

Automatické čistenie

Komplexná funkcia automatického čistenia zabraňuje vytváraniu baktérií a plesní na výmenníku tepla a zaisťuje tak pre používateľov príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie.

Prúd chladu

Optimalizovaný návrh výstupu vzduchu poskytuje výkonnejšie prúdenie vzduchu, ktoré miestnosť rýchlo ochladí.

Zvislé 6-stupňové prieduchy

Používatelia si môžu vybrať jednu zo 6 prednastavených polohovacích lamiel, ktorá presne spĺňa ich požiadavky na smer prúdenia vzduchu.

Distribúcia vo všetkých 4 smeroch

Klimatizácia LG dodáva chladný vzduch do všetkých kútov miestnosti. Funkcia Distribúcia vo všetkých štyroch smeroch fúka vzduch rýchlo a efektívne do mnohých smerov.

Gold Fin™

Gold Fin™ zaisťuje vyššiu odolnosť povrchu proti korózii a veľmi výrazne predlžuje životnosť výmenníka tepla.

Ochranný filter DUAL

Ochranný filter DUAL zachytáva prach s veľkosťou nad 10 ㎛.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu - LG AM18BP, ARTCOOL

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov