Klimatizácie pre pohodovú domácnosť

Nič nie je tak horúce ako sa zdá. Namiesto tichej domácnosti je dobré mať tichú domácu klimatizáciu. Pomôžeme vám s výberom, odpovieme na všetky otázky, odporučíme riešenie. Našim cieľom je vaša spokojnosť a pohoda. Klimatizácie pre domácnosti nás skrátka bavia a vieme o nich všetko. Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí majú skúsenosti aj s tými najnáročnejšími požiadavkami.

Splitovú alebo multisplitovú klimatizáciu?

Splitová klimatizácia je v súčasnej dobe najpoužívanejší typ klimatizácie. Skladá sa z jednej kondenzačnej jednotky umiestnenej vonku a jednej vnútornej jednotky s chladičom, ventilátorom a filtrom vzduchu. Táto jednotka je pevne umiestnená na stene, nad dverami alebo pod parapetom. Skrátka tam, kde ju vnútri domácnosti potrebujete. Vonkajšia aj vnútorná časť sú navzájom prepojené. Prevádzka splitovej klimatizácie je tichá, pritom bezpečne zaisťuje správne prúdenie vzduchu v miestnosti, stálu, požadovanú teplotu. Multisplitová klimatizácia kontroluje teplotu vo viacerých miestnostiach zároveň. Na jednu vonkajšiu jednotku je možné napojiť hneď niekoľko vnútorných jednotiek, pričom teplota v každej miestnosti sa ovláda samostatne a môže byť rozdielna.

Doporučujeme
Akčná ponuka

LG Standard Plus - OBĽÚBENÁ VOĽBA (PC12SQ)

 • 4-smerný swing žalúzií
 • WiFi / LG Smart ThinQ
 • Nízka hlučnosť a tichý režim

LG Standard  Plus - je klimatizačná jednotka kompaktnej veľkosti s vysokým chladiacim výkonom v prehľadnom a šikovnom dizajne. Ponúka v tejto triede nadštandardný...

LG AM09BP, ARTCOOL

 • Smart Inverter
 • Zabudované Wi-Fi, inteligentná diagnostika
 • Komfortný vzduch

Artcool je vrchol technologického umenia od LG. Tiež vás už nebaví kúpať sa vo vlastnom pote? Technológia Smart Inverter zaručuje dokonalé zladenie troch hlavných častí klimatizácie,...

Doporučujeme
Akčná ponuka

Samsung Wind Free Comfort - DOSTUPNÝ KOMFORT (AR12TXF)

 • Wind-Free - chladenie bez nepríjemného fúkania
 • Easy filter
 • 4-smerný swing žalúzií

Klimatizácia Samsung Wind-Free...

Doporučujeme
Akčná ponuka

Toshiba Shorai Premium - SEZÓNNA VOĽBA (RAS B13J)

 • Generátor OZÓNU - eliminuje SARS a COVID19
 • Plazmový filter
 • Aktívny karbónovo-katechínový filter

hovoríte si v tejto dobe, že keby tak existovala klimatizácia ktorá ma v horúcom lete, nie len schladila, ale keby tak ešte aj čistila vzduch od...

Prehľad klimatizácií podľa výrobcov

Klimatizácie LG

Značka LG ponúka svojim zákazníkom kvalitu, funkčné ale zároveň krásne výrobky. A toho sa drží aj v prípade klimatizačných jednotiek.

Klimatizácie SAMSUNG

Klimatizačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú všetkým požiadavkám vašej domácnosti.

Klimatizácie Toshiba

Spoločnosť Toshiba prináša inovatívne technologické riešenia klimatizácií a v tejto oblasti vlastní tiež niekoľko unikátnych patentov.

Klimatizácie Midea

Klimatizácie určené všetkým, ktorí nepotrebujú množstvo funkcií, ale očakávajú od klimatizácie, že bude chladiť.

Potrebujete radu?

Využite bezplatné poradenstvo

Potrebujete poradiť, aká klimatizácia je pre vašu domácnosť tá najvhodnejšia? Neponáhľajte sa s výberom tej pravej.. radi vám pomôžeme. Za koľko? Zdarma. Prečo? Pretože plánovať sa vyplatí (aj nám).

Novinky a obľúbené produkty

Prehľad toho najlepšieho z našej ponuky klimatizácií

Online kalkulačka

alebo koľko vás to bude stáť

Je vám z niektorých prekvapení teplo? U nás sa ceny báť nemusíte. Schladíme vás aj vášho suseda. Spočítajte si orientačnú cenu svojho riešenia na mieru. Cena klimatizácie do bytu alebo rodinného domu jednoducho, na dve kliknutia, pomocou našej online kalkulačky.

Objem klimatizovanej miestnosti [m3]

Počet klimatizovaných miestností [cca 60 m3/miesnosť]

 • 60
 • 90
 • 120
 • 200
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Cena vybraného riešenia: 1 150 EUR vrátane DPH

Informácia o cene vybraného systému je orientačná, zahŕňa dodávku zariadenia vrátane montáže, CU potrubia do 3 metrov a spojovacieho materiálu.

Môže byť? Tak nás jednoducho kontaktujte >

Naše referencie alebo koho už chladíme

Rodinný dom v Beluši – ako sme klimatizáciou podporili štýlový dizajn a zabezpečili spokojnosť manželky

Čo robí domov domovom? Určite tí správni ľudia, útulné prostredie a pohodová atmosféra. Bod dva a tri sme si vzali do parády my. Krásny dizajnový interiér sme doplnili o ďalší štýlový kúsok, klimatizáciu LG MU 13kW - kombinácia kazata a nástenka. Vie chladiť, kúriť a prispôsobí sa dennému chodu domácnosti. A to všetko tak potichučky, že o nej nikto nevie.

Pohodovú klímu si tak majitelia domu užívajú v lete aj v zime a to vo všetkých miestnostiach domu. Napríklad aj v kúpeľni, kde si vraj teplúčko pred každým kúpeľom nemôže zimomravá manželka vynachváliť.

Rodinný dom v Pruskom s kazetovou klimatizáciou - ako sme schladili dom plný kvetov a využili neobytné podkrovie

Tropické teploty nerobia dobre ľuďom, ani kvetinám. Ale kam s klimatizáciou, keď je každé miestečko v dome už starostlivo zariadené? Pripravili sme estetické, ale maximálne výkonné riešenie: LG MU5M40 - 11,2kW, 4x kazeta CT09. Neuveríte, ale za deň sme boli hotoví! Pre nenápadnú, ale silne potrebnú stropnú kazetovú klimatizáciu sme využili aj neobytné podkrovie, kde sme nainštalovali samotné prívodné potrubie.

Zachránené sú kvety, čistý dizajn celého domu, ale hlavne samotní majitelia, ktorých sme vyrvali z pazúrov tropickej letnej vyhne.

Mobilný dom - hlavne nenápadne a minimalisticky! Chladíme a kocháme sa umením

Teplo si nevyberá. Rodinné vilky, mezonetové byty alebo mobilné domy, všetci sme v tom rovnako. Pri tejto realizácii to platilo viac než kdekoľvek inde: žiadne megalomanské riešenie, ale zariadenie jednoduché na prevádzku a citlivo vsadené do interiéru. Výzva prijatá!

Pre moderný spôsob bývania, kde cit pre ekologické riešenia hrá prím, máme naše výkonné štýlové eso v rukáve. Klimatizáciu LG MU S2X Art Cool Gallery, s ktorou svoj domov doplníte o kus umenia.

Majiteľ si vydýchol vo všetkých smeroch. Už žiadne spotené čelo a súčasne nič, čo by nepasovalo do minimalistickej koncepcie jeho životného štýlu.

Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi klimatizácií

Vsádzame na overenú kvalitu, ktorú roky dokazujú renomovaní výrobcovia klimatizácií. Máme uzavreté partnerské zmluvy na dodanie aj servis všetkých typov klimatizácií. Kiežby všetko bolo tak ľahko ovládateľné ako klimatizácie od APENU.

Mám záujem o klimatizáciu -

Informácia je úplne zdarma. Poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho riešenia a upresníme cenu.

Zavolajte nám:
+421 911 109 709
Alebo

Ochrana osobných údajov